Již třetím rokem pro naše handicapované přátele a úžasné dobrovolníky připravujeme nezapomenutelný týden plný zážitků a dobrodružství. Doufáme, že i Vy se k nám přidáte!  

Termín, místo konání:

Termín pro dobrovolníky je 13. – 20. srpna 2022 (termín pro hosty je 14. – 19. srpna). 

Stejně jako v loňském roce se setkáme v krásném areálu Líchovy nedaleko Příbrami (https://www.prosaz.cz/lichovy/). Ubytování je samozřejmě bezbariérové. Součástí každého dne bude kromě pestrého programu i společná mše svatá. Plná penze zajištěna (snídaně, obědy, večeře). Dopravu na tábor si každý zajistí samostatně. V případě, že se budete dopravovat veřejnou dopravou, bude možné sjednat vyzvednutí na nádraží (v této věci se budeme obracet na přihlášené v dostatečném předstihu před táborem).

Cena:

Standardní poplatek za účast na táboře (program, plná penze, ubytování) činí 4000,- Kč na osobu.

Přihláška na tábor: 

Přihlášku vyplňte nejpozději do 30. května 2022. Všem přihlášeným budou následně zaslány podrobnější informace o táboru, a také pokyny k platbě, kterou bude nutné provést do poloviny července. Zájemci o účast se mohou hlásit na [email protected].

Důležité informace:

Vzhledem k velkému zájmu našich hostů o účast na táboře, je naším největším přáním, aby se nám přihlásilo co nejvíce dobrovolníků, které budeme moci přiřadit k péči o konkrétního hosta či zařadit do tzv. „staff“ týmu, který pomáhá se zajištěním programu na místě. Moc Vás proto prosíme, plánujete-li účast, přihlaste se co nejdříve. Pomůže nám to s odhadem, kolika hostům budeme schopni účast na táboře potvrdit.

 Zároveň, pokud byste věděli o zájemcích, kteří by s námi rádi jeli jako dobrovolníci, neváhejte je s námi spojit. S radostí je zapojíme.

Autor: Česká Maltézská mládež