Staňte se zaměstnancem

Zapojte se do týmu Maltézské pomoci a rozvíjejte tak dobročinnou činnost ve svém okolí. Níže naleznete seznam aktuálně volných pozic, na které hledáme právě Vás!


Osobní asistent/ka – Jeseník

V jesenickém centru Maltézské pomoci hledáme do týmu nové kolegy a kolegyně na pozici osobní asistent(ka).

Osobní asistence je terénní sociální služba pro seniory a děti a osoby s postižením se sníženou soběstačností. Naší snahou je podporovat klienty v jejich oprávněném a přirozeném přání zůstat doma, jak nejdéle je to možné. Principem našich služeb je poskytnout profesionální a zároveň laskavou péči v domácím prostředí. Staňte se součástí našeho týmu.

Požadujeme:

  • kladný a laskavý vztah k cílovým skupinám
  • profesní či osobní zkušenost s péčí o seniory či zdravotně postižené
  • schopnost přímé obslužné péče výhodou (hygiena, manipulace s klientem na lůžku)
  • spolehlivost a zodpovědný přístup

Nabízíme:

  • práci, která má smysl a pomáhá
  • výdělek až 160 Kč na hodinu
  • vzdělávání v oboru
  • flexibilní pracovní dobu

Jedná se o práci na DPP. Velice rádi v našem týmu přivítáme studenty a aktivní seniorky. V případě zájmu zašlete svůj motivační dopis a životopis na e-mail: jesenik@maltezskapomoc.cz nebo nás kontaktujte na tel.: 736 504 176


Osobní asistent/ka – Brno

Hledáme empatické a komunikativní ženy a muže, kteří mají zájem patřit do našeho týmu Maltézské pomoci a chtějí docházet do domácností klientů, jejichž soběstačnost je již velmi omezena. Jedná se o pozici pracovníka v sociálních službách, osobního asistenta, který vykonává smluvené pečovatelské a asistenční úkony v domácím prostředí klienta v Brně a blízkém okolí. Práce vyžaduje nejen schopnost zajistit požadované úkony např. pomoci s osobní hygienou na lůžku, doprovod na smluvené místo, ale i být fyzicky oporou obtížně chodícím lidem či nabídnout trpělivé naslouchání např. osobám s demencí. Službu poskytujeme 24 hodin denně, hodiny a směny jsou vždy samozřejmě předem rozděleny.

Nabízíme zapojení v rámci DPP, dle domluvy. Hodinová mzda 140 Kč.

Požadované vzdělání min. 150 hodinový kurz pracovníka v sociálních službách (lze doplnit i v průběhu), zkušenosti s péčí o osobu blízkou nebo ve službách sociální péče vítány. Očekáváme příjemné vystupování, spolehlivost, dobrý zdravotní stav, psychickou odolnost a časovou flexibilitu.

O své osobní asistenty pečujeme prostřednictvím pravidelných porad, supervizí a vzdělávacích seminářů, které hradíme.

V případě zájmu zasílejte životopis a motivační dopis na (e-mail: marketa.studena@maltezskapomoc.cz) a v případě dotazů kontaktujte: Mgr. Markétu Procházkovou, +420 736 620 810