Již 19. přednáška z projektu Moderní senior online vás opět provede světem moderních technologií. Dnes se podíváme, jak využít internet jako pomocníka při cestování. Dozvíte se o možnostech rezervací hotelů a ubytování přes internet (Booking a Airbnb), ukážeme srovnávač letenek, jak nakoupit lístky u dalších druhů dopravy, poradíme, jak se domluvit v zahraničí či jaké aplikace se Vám budou jistě hodit, když se vydáte na cesty. Tak dnes 20. května večer v 18:00 na viděnou. Večerem vás provede lektor Ludvík. 

K přednášce se připojíte přes tento odkaz. Při přihlášení je potřeba zadat i heslo: 1234. Pokud byste měli problémy s připojením, ozvěte se mi na 605 228 161.

Nestihli jste předchozí přednášky? Nevadí!

Nově se můžete podívat na přednášky zpětně.
1. Pinterest
2. Sledování filmů přes internet
3. Historie fotografie
4. Eknihy a čtečky knihy

Přednáška je zdarma a pro všechny

Připojte se spolu se svými přáteli. Pokud víte, že by téma někoho zajímalo, přepošlete mu tento e-mail, každý nový účastník bude vítán. Přednášky máme pravidelně každý čtvrtek večer. Online lekce jsou zcela zdarma, pokud chcete můžete na naši činnost přispět skrze Darujme. Vašich darů si velice vážíme a pomáhají nám pokračovat v naší činnosti.

Autor: Karel Čapka