Maltézská pomoc i v letošním náročném roce uspořádá očekávané Setkání vozíčkářů na Velehradě. Uskuteční se již po jednadvacáté a nabídne služby a program pro osoby se zdravotním postižením, aby mohli plnohodnotně prožít Dny lidí dobré vůle.

Díky ochotným dobrovolníkům se vozíčkáři či jinak zdravotně postižení budou moci dostat na Koncert lidí dobré vůle, být na poutních bohoslužbách, podívat se na krásy poutního místa Velehrad a po roce se opět potkat s osobami se stejným zdravotním omezením.

Jste člověk se zdravotním postižením a rád byste se přijel podívat na Velehrad?

Velmi rádi bychom Vás pozvali na letošní již 21. ročník Setkání vozíčkářů, které se uskuteční mezi 3. až 5. červencem 2021. Pro účastníky setkání je připraven příjemný program. V případě zájmu můžeme zajistit ubytování, stravování a také asistenci prostřednictvím dobrovolníka. Prosíme též o přihlášení pokud se zúčastníte a nebudete potřebovat našeho dobrovolníka. Přihlašování probíhá do 14. června přes odkaz zde. Pokud jste skupina, přihlaste se zde.

Jste ochotný dobrovolník, který by přijel přiložit ruku k organizaci akce a pomohl nám i s péčí o klienty?

Rádi bychom Vás co nejsrdečněji pozvali a požádali o pomoc. Hledáme dobrovolníky (15+), tzn. asistenty a průvodce, kteří by nám pomohli s péčí o osoby se zdravotním postižením a s celou organizací akce. Vaší náplní bude pomoc s přípravou zázemí pro klienty, budete vyškoleni v péči o ně, budete se starat o pohodlí Vám svěřeného účastníka, kterého budete doprovázet po celou dobu akce (mezi 3. až 5. červencem). Bez Vás, dobrovolníků, není možné Setkání vozíčkářů uskutečnit. Pokud se chcete setkání zúčastnit, vyplňte přihlášku nejpozději do 14. června pomocí kliknutí zde

Autor: Karel Čapka