Tradiční tábor pořádaný Olomouckým centrem Maltézské pomoci, který se letos konal ve dnech 10. až 16. července na Penzionu Horizont v Janoušově, se nesl v duchu Disneyho hrdinských dobrodružství. Děti se každý den probouzely do jiné pohádky. Pohádkoví hrdinové je provázeli úkoly, které byly jako vystřižené z filmu. A jaké že to dobrodružství zažili? Nuže, nejen že se děti seznámily s hrdiny pohádky Encanto, ale také pomáhaly Raye a drakovi Sissu zachránit svět před ničivou silou Druunů.

Velkým dobrodružstvím je provedla odvážná Vaianna a Maui, se kterými se děti vydaly hledat kouzelný hák a navrátili srdce Te Fitti. Děti také úspěšně našly tajemného pachatele z města Zootropolis, které se potýkalo s problémem se zdivočelými zvířaty. Tábor v duchu Disneyho hrdinských dobrodružství by se ale také neobešel bez malého Simby, který jim připravil dobrodružství v zemi Lvího krále. Během tábora se děti účastnily i tradiční stezky odvahy a táboráku.

Děti tak mohly podrobit zkoušce svojí odvahu, sílu a také navázat nová přátelství a prožít dobrodružství, na které mohou vzpomínat. Pobytu se účatnilo 27 dětí, které doprovázelo 6 vedoucích.

Autor: Radka Cázerová

Projekt je podpořen Statutárním městem Olomouc.

olomouc logo

Kategorie: