Maltézská pomoc, o. p. s ve spolupráci s Českým velkopřevorstvím Suverénního řádu Maltézských rytířů a pod záštitou olomouckého arcibiskupa Mons. Jana Graubnera 4. července pořádá tradiční Mezinárodní setkání vozíčkářů na Velehradě.

Jako v minulých letech se můžete se těšit na poutní mši pro osoby se zdravotním postižením, přátelské setkání se zajímavými osobnostmi spojené s občerstvením, program Večera lidí dobré vůle, na něž navazuje přátelské posezení na nádvoří před ZŠ.

Maltézská pomoc, o. p. s. s pomocí dobrovolníků zajišťuje veškerou asistenční službu během celé akce (včetně čtvrtka 5. července, kdy se uskuteční tradiční Národní pouť na Velehradě). V případě zájmu můžeme účastníkům zajistit také ubytování a stravování a také asistenci i na následující den – tj. čtvrtek 2018.

Pokud se chcete setkání zúčastnit, kontaktujte Mgr. Jaroslavu Stoklasovou na níže uvedených kontaktech. V případě zájmu o zajištění asistence, ubytování a stravy je třeba závazně vyplnit přihlášku, a to do 15. 6. 2018. Přihlášku najdete zde: https://goo.gl/forms/7bnR0lycMKOa6YIZ2