Olomoucké centrum Maltézské pomoci pořádá v tomto roce již třetí ročník víkendového vzdělávacího pobytu pro pěstouny. Pobyt bude probíhat 7. – 9. 10. 2016 v Hynčicích pod Sušinou, v Horském hotelu Sněženka.

Oproti předešlému roku dochází krom místa konání také ke změně lektorů. Pozvání přijaly MUDr. Dagmar Zezulová a Pavla Bažantová z Děti patří domů, z.s. Obě dámy jsou krom jiného dlouholetými pěstounkami, paní Zezulová je rovněž autorkou několika publikací týkajících se náhradní rodinné péče. Třetí lektorkou bude paní Helena Kostelníková, která vzdělávací maraton s celými rodinami včetně dětí začne a následně si připraví v sobotu dopoledne program pro pěstounské děti samotné. Doprovodný program pro děti s hlídáním zajišťujeme v průběhu celého vzdělávání. Pěstouni si během tohoto pobytu splní 18 hodin povinného vzdělávání. Pro všechny účastníky je zajištěna plná penze s možností speciálních diet, pro děti je samozřejmostí celodenní pitný režim.

Přihlášky na víkendový vzdělávací pobyt přijímáme již nyní, nejpozději pak do 23. 6. 2016. Kapacita je však omezena a místa se rychle obsazují, proto doporučujeme se zasláním přihlášky neotálet. Více informací naleznete v přiložené pozvánce. V případě dotazů kontaktuje Mgr. Petru Macákovou na e-mailu [email protected] nebo na telefonním čísle 731 128 596.

Přílohy ke stažení:

Pozvánka na víkendový vzdělávací pobyt pro pěstouny (2016)

Přihláška na víkendový vzdělávací pobyt pro pěstouny (2016) – formát pdf

Přihláška na víkendový vzdělávací pobyt pro pěstouny (2016) – formát doc