Srdečně vás zveme již na 19. Mezinárodní setkání vozíčkářů na Velehradě, které pořádá Maltézská pomoc, o. p. s ve spolupráci s Českým velkopřevorstvím Suverénního řádu Maltézských rytířů a pod záštitou olomouckého arcibiskupa Mons. Jana Graubnera. Akce se uskuteční ve čtvrtek 4. července v rámci Dnů lidí dobré vůle v předvečer státního svátku Dne slovanských věrozvěstů Cyrila a Metoděje. Pro účastníky setkání je zajištěný pestrý program, který vyvrcholí Večerem lidí dobré vůle. Odpoledne proběhne přátelské setkání se zajímavými osobnostmi.

PROGRAM
16:00 poutní mše pro zdravotně postižené (Bazilika Nanebevzetí P. Marie a sv. Cyrila a Metoděje)
17:15 přátelské setkání se zajímavými osobnostmi spojené s občerstvením (nádvoří před ZŠ)
19:30 Večer lidí dobré vůle (v přímém přenosu vysílá Česká televize a Český rozhlas 1 – Radiožurnál)
21:00 Posezení pro účastníky setkání na nádvoří před ZŠ

Asistenční službu během akce zajišťuje Maltézská pomoc, o. p. s. V případě zájmu můžeme zajistit ubytování, stravování a také asistenci i na následující den pátek 5. července 2019, kdy se uskuteční tradiční Národní pouť na Velehradě.

Pokud se chcete setkání zúčastnit, vyplňte přihlášku pomocí formuláře níže. Pro zařízení, které budou hlásit více klientů zároveň, nebo pro skupinu, kterou chce jeden z účastníků přihlásit společně, je přichystán samostatný formulář. Manželé, kteří se oba účastní setkání, prosíme o vyplnění přihlášky pro jednotlivce. Pro místní zařízení, kde klienti nepotřebují zajištění ubytování, stravy ani zajištění dopravy, platí, že je možné na přihlášení se domluvit individuálně telefonicky.

Přihlášení pro jednotlivce
Přihlášení pro skupinu

Srdečně Vás zve a na setkání se těší,

Ing. Jiří Juda, ředitel Maltézské pomoci, o. p. s.


Kontakt na koordinátorku Jaroslavu Stoklasovou: [email protected], +420 605 946 306.

 

Přispějte na projekty Maltézské pomoci pomocí portálu Darujme.