V druhé půlce července jsem přichystali letní setkání pro děti v Ostrůvku, které bylo uspořádáno dobrovolníky Maltézské pomoci. Tato událost se odehrála na zahradě a měla za cíl přinést radost a zábavu malým účastníkům.

Během setkání dobrovolníci spolu s dětmi plnili různé úkoly a aktivity. Mezi tyto činnosti patřilo malování obrázků, házení míčem, nafukování balónků a hra na princezny a sultány. Všichni se skvěle bavili a vytvořili si nezapomenutelné vzpomínky.

Dobrovolníci si připravili pro děti také dárečky a sladkosti, což vyvolalo největší radost a nadšení. Děti byly velmi vděčné za tyto drobnosti, které jim dobrovolníci přinesli.

Tento skvělý den byl zakončen společným obědem, kterým byly výborné párky grilované na zahradě. Všichni si pochutnali a ocenili společnou pohodu a radost, která na setkání panovala.

Chtěl bych touto cestou moc poděkovat všem, kteří se na organizaci a průběhu této akce podíleli. Díky jejich dobrovolnému úsilí bylo pro děti v Ostrůvku připraveno krásné a nezapomenutelné letní setkání.

Autor: Leona Krejčí