Ve čtvrtek 18. června 2015 se na Střeleckém ostrově od 14 hodin koná druhý Veletrh poskytovatelů sociálních služeb Městské části Praha 1. Na akci se představí organizace působící v neziskovém sektoru. Chybět nebude ani kvalitní kulturní program, který bude přizpůsoben tématu celé akce. 

Na veletrhu se představí 30 organizací,  jejichž nezisková působnost se zaměřuje například na seniory, tělesně postižené, nebo osoby ohrožené domácím násilím, a také organizace a občanská sdružení působící na poli volnočasových aktivit nebo vzdělávání.

Těšit se tak můžete na Ondřeje Rumla či dětský sbor Bobulky, ale také na skákací hrad, malování na obličej či výtvarnou dílnu. Pomyslnou moderátorskou štafetu po Alexandru Hemalovi a Haně Heřmánkové, letos převezme Mahulena Bočanová, která má s handicapovanými lidmi osobní zkušenosti.

S činností jednotlivých organizací se budou moci návštěvníci seznámit přímo u jednotlivých stánků, kde budou působit přímo zástupci konkrétních organizací. Těšit se můžou i na občerstvení za mimořádně nízké „sousedské“ ceny.

Vstup na akci je zdarma.

 

(KaH)