Konec roku 2015 se v mělnickém Centru Maltézské pomoci, o. p. s., nesl ve znamení velké radosti z nového služebního automobilu Citroen Berlingo. Zbrusu nový automobil jsme s kolegyní převzaly v prodejně Auto Domanský, Praha.

S naším novým autem dojíždíme na návštěvy klientů, na informační schůzky s rodinou a budoucím klientem při podepsání nové smlouvy, na návštěvy stávajících klientů a plníme s jeho pomocí i veškeré další úkoly, které vyplývají z námi zajišťovaných služeb, jako je např. nákup potřeb pro osobní asistenci a sociálně aktivizační služby pro seniory. Náš nový Citroen Berlingo lze použít i jako náhradní vozidlo pro dopravu dětí, jako je tomu nyní. Minulý týden došlo k dopravní nehodě, kdy do našeho vozidla Renault Trafic, kterým vozíme postižené děti do škol, nabouralo vozidlo jiné.

Naše nové auto je v projektu dopravy dětí s postižením do škol využito již podruhé, neboť poprvé se s ním vozily děti na začátku tohoto měsíce, kdy došlo k rozbití čelního skla u jednoho z vozů Renault Trafic.

Naše nové červené Berlingo na své kapotě nosí znaky Maltézské pomoci a informace o tom, že zajišťujeme dopravu dětí s postižením do škol a poskytujeme osobní asistenci pro seniory a zdravotně postižené. Jsme s naším novým červeným služebním vozidlem velmi spokojené.

 

 

Veronika Vančurová

Zástupce koordinátorky osobní asistence