Přijďte 4. prosince na Horní náměstí v Olomouci do stánku Dobrého místa pro život a koupí punče podpoříte aktivity Maltézské pomoci v Olomouci. Veškerý výtěžek z akce bude věnován na dobrovolnické aktivity Maltézské pomoci v Olomouci. Prodej adventního punče proběhne již podruhé ve stánku Dobrého místa pro život na Horním náměstí při vstupu z Ostružnické ulice. V nabídce bude Norimberský punč, který je možné dochutit panákem rumu či griotky, cena je stanovena na 40 Kč a veškerý výtěžek z prodaného punče pomůže s rozvojem aktivit v Maltézské pomoci Olomouc.

A 5. prosince přijďte ke stánku Maltézské pomoci, který bude naproti Moravského divadla. Ohřejte se u nás dobrým čajem a ochutnejte něco malého k zakousnutí.

5. prosince se totiž koná Mezinárodní den dobrovolnictví a u stánku Maltézské pomoci se budete moci o dobrovolnických aktivitách v kraji dozvědět opravdu vše. Poradíme vám, kde a jak můžete dobrovolničit, v jakých oblastech se můžete zapojit do dobročinnosti ve veřejném životě, doporučíme Vám pro Vás vhodné organizace případně rovnou domluvíme schůzku, pokud byste se rozhodli věnovat svůj čas druhým lidem. Protože tím nejceněšjím darem pro druhé není hmotný dárek, ale společně strávený čas. Například díky dobrovolnické činnosti u Maltézské pomoci můžete darovat čas seniorům a osamělým lidem a pomoci jim tak na jejich cestě životem, aby nebyli sami.

Těšíme se na Vás jak 4. tak 5. prosince na Horním náměstí v Olomouci.

Autor: Karel Čapka

Přispějte, prosíme, na projekty Maltézské pomoci pomocí portálu Darujme.