Milí přátelé, dobrovolníci a spolupracovníci Maltézské pomoci, 

rádi bychom Vás co nejsrdečněji pozvali a požádali o pomoc při XVI. Mezinárodním setkání vozíčkářů. Hledáme dobrovolníky, tzn. asistenty a průvodce, kteří by nám pomohli s péčí o vozíčkáře či jiné účastníky setkání s postižením a s celou organizací této akce.

 

Důležité informace:

– celá tato akce proběhne v termínu od 2. do 5. 7. 2016 a vyžaduje to od Vás příjezd na Velehrad 2. 7. 2016 v odpoledních hodinách (nejpozději do 18.00 hod.). Plánovaný odjezd z akce bude 5. 7. 2016 po obědě (nejdříve po 14.00 hod.).

– ubytování i strava na dny 2. 7. – 5. 7. 2016 jsou pro Vás zajištěny (konkrétněji od snídaně 3. 7., večeře 2. 7. bude z vlastních přivezených zásob)

– ubytování je zajištěno jako obvykle ve třídách místní ZŠ (tzn. karimatky, spacáky a přezuvky povinně s sebou)

– jízdné na akci hromadnými dopravními prostředky Vám proplatíme

– s sebou: večeři na 2. 7., spacák, karimatka, občanský průkaz, pracovní oblečení na odpoledne 3. 7., černé dlouhé kalhoty (jednotné a povinné oblečení k maltézskému stejnokroji pro dobrovolníky).

 

Přihlaste se prosím co nejdříve na emailu [email protected]. Toto vaše přihlášení vnímáme s ohledem na službu účastníkům setkání jako závazné. Poslední termín pro přihlášení je 19. 6. 2016.

Do emailu prosím napište své jméno, příjmení, trvalou adresu, tel., email, RČ (kvůli pojištění). Pokud máte zdravotnické vzdělání (a jakého typu), sdělte nám to prosím také kvůli zabezpečení zdravotního dozoru během akce.

 

Těšíme se na Vás, na společně prožitý čas a krásnou příležitost umožnit účast na této akci na Velehradě těm, kteří by to sami bez podpory druhých nezvládli!

 

S pozdravem

tým organizátorů Setkání vozíčkářů

 

Petr „Kokeš“ Jakeš  a Michal Umlauf

 

 

V Uherském Hradišti  dne 13. 5. 2016