Tesco spolu s organizací NROS ve 14. kole dobročinného grantu Vy rozhodujete, my pomáháme vybral ve dvou prodejnách projekty Maltézské pomoci. V přerovských a prostějovských prodejnách obchodu Tesco je možné do 11. února rozhodnout, který ze tří soupeřících projektů získá částku 45 000 Kč na rozvoj svých aktivit.

V Přerově soutěž probíhá v obou prodejnách (Komuna a Kojetínská). Při návštěvě této prodejny zákazník dostane žetonek, který za pokladnami vhodí do připraveného soutěžního boxu, kde jsou zobrazené tři různé organizace, které mezi sebou soutěží o přízeň návštěvníků. Organizace, která nasbírá nejvíce žetonků do konce hlasovacího období, získá na svůj projekt od Tesca 45 000 Kč.

Maltézská pomoc v Přerově vybírá žetonky na pokračování realizace dlouhodobého dobrovolnického projektu, ve kterém dobrovolníci dochází za seniory a za dětmi z rodin ohrožených sociální chudobou.

V Prostějově tamní centrum sbírá body na podporu nového vzdělávacího projektu Moderní senior, který za rok 2023 uspořádal 8 kurzů a pomohl se vzdělat necelé třicítce seniorů z Prostějovska v oblasti chytrých telefonů a počítačů.

Podpořte nás i vy v naší snaze zvítězit. Stačí, když navštívíte Tesco v Prostějově či Přerově, vezměte si soutěžní žeton a vhoďte jej do boxu Maltézské pomoci. Podpora je zcela zdarma a je možná opakovaně až do 11. února.

Autor: Karel Čapka